piątek, 11 maja 2012

Czas się wziąć do roboty!

Piszę dziś te słowa tylko i wyłącznie dlatego, żeby nie zamarło życie na blogu. Cholera, mam głową pełną najróżniejszych pomysłów, ale po prostu jestem meeeega leniem... Z opinii co niektórych ludzi wiem, że z pewną dozą niecierpliwości czekają na kolejne posty. Gdybym tylko nie był tak rozleniwiony, wiedzcie, że co dwa dni mielibyście posty o objętości co najmniej dwudziestu tysięcy znaków.
Z drugiej jednak strony ostatnio zacząłem dostrzegać, że Dziennik Młodego Metalowca to jedna z najlepszych  rzeczy jaka mi w życiu wyszła. I zrobiłem to sam, swoją pracą! Wiecie, jakie to wyczesane uczucie?:)

Doszedłem również do wniosku, być może trochę zbyt materialistycznego wniosku, że kiedyś to co tworzę może przynieść mi pieniądze. Wiem, złe, obłudne i w ogóle ohydne są takie spostrzeżenia. Wszak powinno się pisać dal samej radości pisania. I tak rzeczywiście jest! Nie macie pojęcia, jaką radość sprawia mi przelewanie tego co siedzi w mojej głowie na papier i pokazywania tego innym. Dlatego między innymi zamierzam studiować dziennikarstwo:) Ale jeśli to co robię przyniesie mi gdzieś tam kiedyś jakieś dochody czy większą popularność to przecież tym nie pogardzę. Żeby jednak miał się ten blog w przyszłości zaprocentować, musi się rozwijać, a co za tym idzie musi się pojawiać na nim więcej tekstów.

To wszystko zaprowadziło mnie do jednej, bardzo ważnej myśli: Założenie takiego bloga, udzielanie się i w ogóle to też niełatwa praca i w pewnym sensie odpowiedzialność. Muszę więc cholera pisać, choćby nie wiem jakby mi się nie chciało. Najlepiej zrobię, jeśli to lenistwo przezwyciężę:) Kto czyta te moje wypociny, niech modli się aby tak było, w przeciwnym razie zostanie tylko wspomnienie o dziwnym i szalonym kolesiu, który pojawił się kiedyś znikąd i błyskawicznie zniknął, zostawiając w pamięci potomnych tylko jakieś głupawe teksty...   

P.S Zmieniam swoją politykę co do reklamowania innych blogów w komentarzach. Proszę bardzo reklamujcie się, ale w zamian oczekuję za to reklamy na waszych blogach:) Taka reakcja wymienna;) 
4019cdb7caa0ae47446beaeb9d472678

1 komentarz:

  1. Czołem !

    Pisz! W słowie pisanym siła!

    Pozdrowienia z Krainy Żubrów (tych puszkowych też ;)

    OdpowiedzUsuń

Napisz, co o tym wszystkim sądzisz:) Zapisz się w tym szalonym blogu:)

P.S Zachęcam do reklamowania swoich blogów w komentarzach, ale w zamian za to oczekuję reklamy mojego bloga na waszych;) Zachęcam również do dodania bloga do obserwowanych, jeśli spodobały się wam te wypociny:) Z prawej strony pojawiła się także zakładka " Dodaj do " - możecie pomóc w promocji bloga dodając go do takich serwisów jak np. wykop.pl czy gwar.pl:) Również się nie obrażę:D